Ceny apartmánov

Ceny
apartmánov

Ceny apartmánov v Kuszmannovom bazáre sa líšia v závislosti od rozlohy a jednotlivých dispozícií. Začínajú na úrovni 475 000 € vrátane DPH.

Radi vám poskytneme konkrétne cenové ponuky. Pre bližšie informácie nás kontaktujte prostredníctvom telefónneho čísla +421 944 48 48 49, e-mailu info@kuszmannapartmany.sk alebo jednoducho prostredníctvom kontaktného formulára.

Predajná cena zahŕňa dizajnový štandard navrhnutý architektmi projektu. V cene sú drevené okná, krásne drevené podlahy, prvotriedne sanitárne zariadenie kúpeľní, kvalitné obklady a dlažby, príprava na klimatizačný systém, podlahové kúrenie zapojené do smart home systému s možnosťou pridávania ďalších prvkov ovládania domácnosti.

   Budúci vlastníci apartmánov Kuszmannov bazár majú, v spolupráci s dizajnérom projektu, možnosť zvoliť si materiály a prispôsobiť dizajn svojim vlastným predstavám a potrebám. Investujte do nehnuteľnosti vo vychytenej lokalite s vysokou návratnosťou. V prípade, že sa rozhodnete váš apartmán prenajímať s jeho vyťaženosťou vám pomôže Hotel Lomnica.

Menu